درمان فرورفتگی و جای جوش

Written by دکتر الهامی. Posted in پلاکت درمانی PRP

درمان جای جوش و فرورفتگی های پوستی با پلاکت درمانی

برخی بیماری ها مانند جوش صورت، آبله مرغان و بعضی زخم های پوستی پس از بهبودی کامل در پوست فرد فرورفتگی ایجاد می نمایند. این فرورفتگی ها با توجه به ماندگاری که دارند موجب ایجاد ظاهری ناخوشایند و آزاردهنده در بیمار می گردند.

تا قبل از کشف روش پلاکت درمانی تنها راه درمان فرورفتگی های پوستی استفاده از روش های تهاجمی مانند لیزر بود. درمان با لیزر مشکلات خود را به همراه دارد. زخم های وسیع پانسمان طولانی مدت و زمان بهبودی زیاد باعث مشکلات فراوانی برای بیمار می گردد و تا مدت زیادی امکان حضور فرد در جمع امکان پذیر نیست.

بزرگترین مزیت پلاکت درمانی در بی ضرری و بی خطری این روش است.در حین انجام کار بیمار درد زیادی ندارد و به راحتی قابل انجام است. پس از انجام درمان نیز ظرف مدت کوتاهی (۲۴ ساعت) فرد می تواند به محل کار و زندگی خود برگردد. نتایج درمان فوق العاده موفقیت آمیز است و بیماران بسیار راضی هستند.

Trackback from your site.

دکتر الهامی

دکتر غلام حسین الهامی ، متولد 1345 اهواز و دیپلمه از شهر اهواز،دانش آموخته ی پزشکی از دانشگاه شیراز، فارغ التحصیل سال 1371 و دارای مدرک دکترای (PhD) مدیریت خدمات بهداشتی درمانی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران،فارغ التحصیل سال 1386

Comments (1)

  • mina

    |

    سلام خسته نباشید
    میخواستم بدونم آیا درمان فرورفتگیهای ناشی از پوست روی صورت قطعی هست یا نه؟

    Reply

Leave a comment

*